Seattle'da Uzaylı İşgali!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hayır, elbette ki uzaylıların gemisi falan tespit edilmedi. Evet, son 30-40 yılda ihbar edilen 1 milyonun üzerinde "uzaylı gemisi" ihbarı gibi, bu da hatalı bir ihbar. Neyse ki, insanların bunu anlaması biraz daha çabuk oldu.

Görselde gördüğünüz, bir uzaylı işgalini değil, Seattle'ın meşhur "iğne binası". Şehrin üzerine çöken sis, oldukça hoş ve hayal gücüne hitap eden bir görüntü sunmuş. Binanın sissiz fotoğraflarını buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Kaynak: Science Cosmos

Dişten Alınan Parça Göze Takılarak Görme Sağlandı!

Dokunanı Taşlaştıran Natron Gölü Çarpıtması!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim