Evrim Ağacı
Reklamı Kapat

ONAYLI KULLANICILAR

Evrim Ağacı'nın onaylı kullanıcıları, kimlik bilgileriyle hesaplarında kullandıkları isim ve unvanları doğrulamış kişilerdir. Onaylı kullanıcılarımız, profillerinde çıkan kırmızı bir tik işaretiyle belirtilirler. Bir kullanıcı onaylandığında, isim ve unvan bilgilerini değiştiremez. Eğer Evrim Ağacı'nda onaylı kullanıcı işaretini edinmek istiyorsanız, buradaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. Başvurunuz incelendikten sonra kabul edilecek olursa tik işareti isminizin yanında belirecektir. Size olumlu veya olumsuz bir yanıt verilmeyecektir. 90 gün içinde tik işaretinin belirmemesi halinde başvurunuzun reddedildiğini varsayabilir ve yeniden başvurabilirsiniz. Detaylı ve doğru girilmediğinden şüphe edilen başvurular değerlendirilmeden reddedilecektir. Bir kullanıcı onaylandığında, isim ve unvan bilgilerini değiştiremez. Ayrıca profil fotoğrafı da gerçek kimliğini yansıtmalıdır. Profil fotoğrafı bulunmayan kullanıcıların onayları kaldırılacaktır.

Ahmet Kerem Algüzey

Akın Karahasan

Ali İhsan Nergiz

Arsel Berkat Acar

Ashlee Lane Bakırcı-Taylor

Aslıhan Yeşilyurt

Atahan Sır

Ayşe Nur Günaydın

Ayşegül Şenyiğit Özdil

Aytürk Hamdi Zafer

Babür Erdem

Berat Mutluhan Seferoğlu

Berkay Yıldız

Bilgehan Karaca

Binnur Balantekin

Birol Başkan

Burak Çankaya

C. Caner Telimenli

Çağatay Tarhan

Çağhan Kızıl

Çağrı Mert Bakırcı

Cansu Erdem

Cem Terzi

Cem Say

Cevdet Acarsoy

Çınar Ege Bakırcı

Damla Şahin

Dr. Bilgenur Baloğlu

Dr. Ergin Koçyıldırım

Dr. Müge Çevik

Dr. Umut Yıldız

Efe Yamaç Yarbaşı

Ege Özmeral

Emrah Çoraman

Emre Mor

Eric Rose

Evrim Ağacı

Eyüp Akman

Ezgi Altınışık

Freddy Igiebor

G. Deniz Salalı

Gökçe Başbuğ

Gökçin Çınar

H. Kumsal Taştepe

Haluk Ertan

Hüseyin Kocakuşak

Hüseyin Açar

Işın Altınkaya

İsmail Güderer

Kadir Toykan Özdoğan

Kağan Topçu

Kübra Bozkurt

Meltem Çetin Sever

Mete Atatüre

Özgem Uysal

Özgün Kabacaoğlu

Pangaltı Evrim Atölyesi

Pedram Türkoğlu

Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol

Prof. Dr. Hakan Yaman

Selçuk Erdem

Serop Kaçtı

Soner Albayrak

Şule Ölez

Talha Gülmez

Taner Beyter

Tansu Daylan

Tuğba Gürcan

Ufuk Derin

Yrd. Doç. Dr. Betül Kacar

Reklamı Kapat
Reklamsız Deneyim

Evrim Ağacı'nın çalışmalarına Kreosus, Patreon veya YouTube üzerinden maddi destekte bulunarak hem Türkiye'de bilim anlatıcılığının gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz, hem de site ve uygulamamızı reklamsız olarak deneyimleyebilirsiniz. Reklamsız deneyim, Evrim Ağacı'nda çeşitli kısımlarda gösterilen Google reklamlarını ve destek çağrılarını görmediğiniz, daha temiz bir site deneyimi sunmaktadır.

Kreosus

Kreosus'ta her 10₺'lik destek, 1 aylık reklamsız deneyime karşılık geliyor. Bu sayede, tek seferlik destekçilerimiz de, aylık destekçilerimiz de toplam destekleriyle doğru orantılı bir süre boyunca reklamsız deneyim elde edebiliyorlar.

Kreosus destekçilerimizin reklamsız deneyimi, destek olmaya başladıkları anda devreye girmektedir ve ek bir işleme gerek yoktur.

Patreon

Patreon destekçilerimiz, destek miktarından bağımsız olarak, Evrim Ağacı'na destek oldukları süre boyunca reklamsız deneyime erişmeyi sürdürebiliyorlar.

Patreon destekçilerimizin Patreon ile ilişkili e-posta hesapları, Evrim Ağacı'ndaki üyelik e-postaları ile birebir aynı olmalıdır. Patreon destekçilerimizin reklamsız deneyiminin devreye girmesi 24 saat alabilmektedir.

YouTube

YouTube destekçilerimizin hepsi otomatik olarak reklamsız deneyime şimdilik erişemiyorlar ve şu anda, YouTube üzerinden her destek seviyesine reklamsız deneyim ayrıcalığını sunamamaktayız. YouTube Destek Sistemi üzerinde sunulan farklı seviyelerin açıklamalarını okuyarak, hangi ayrıcalıklara erişebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Eğer seçtiğiniz seviye reklamsız deneyim ayrıcalığı sunuyorsa, destek olduktan sonra YouTube tarafından gösterilecek olan bağlantıdaki formu doldurarak reklamsız deneyime erişebilirsiniz. YouTube destekçilerimizin reklamsız deneyiminin devreye girmesi, formu doldurduktan sonra 24-72 saat alabilmektedir.

Diğer Platformlar

Bu 3 platform haricinde destek olan destekçilerimize ne yazık ki reklamsız deneyim ayrıcalığını sunamamaktayız. Destekleriniz sayesinde sistemlerimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz ve umuyoruz bu ayrıcalıkları zamanla genişletebileceğiz.

Giriş yapmayı unutmayın!

Reklamsız deneyim için, maddi desteğiniz ile ilişkilendirilmiş olan Evrim Ağacı hesabınıza üye girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmadığınız takdirde reklamları görmeye devam edeceksinizdir.

Destek Ol
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“İlkel insan meraklı gözlerle ve yavaş, kendinden emin olmayan adımlarla doğruladı. Şimdiyse belirsiz bir hedefe doğru aceleyle yürüyoruz.”
Arthur Conan Doyle
Geri Bildirim Gönder