Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Yazılarımı burada nasıl burada paylaşabilirim?

Öncellikle bu konunun yeri burası değil ise kusura bakmayın. Şimdi bu sorum yöneticilere benim tarih ve diğer bilim dalları ile ilgili araştırmalarım ve yazılarım var burada paylaşmak istiyorum bu nasıl olacak? Bana yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Merhabalar,

Tabi ki yazılarınızı Evrim Ağacı'nda paylaşabilirsiniz. Ama yazılarınızın yayımlanması için dikkat etmeniz gereken bazı kriterler mevcuttur. Şu yazımız size yardımcı olacaktır:

https://evrimagaci.org/evrim-agacinda-icerik-yayinlamak-isteyenlerin-izlemesi-gereken-adimlar-6957

Teşekkür
Paylaş
1
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bilimi anlatmamanın ahlaksızlık olduğunu düşünüyorum. Eğer ki aşıksanız, bunu bütün Dünya bilsin istersiniz.”
Carl Sagan
Geri Bildirim Gönder