Dinozorlar ve Pandalar

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Pandalar, günümüzden 2.5 ila 3.5 milyon yıl kadar önce evrimleşmiş ayı türleridir. Dinozorlar ise 220 milyon yıl kadar önce ilk olarak evrimleşmiş, 65 milyon yıl kadar önce ise yok olmuş dev bir canlı grubudur. Dolayısıyla bir panda, hiçbir zaman bir dinozorla karşılaşmamıştır.

Karikatür: Selçuk Erdem

Eğitim Düzeyi ve Bildiğiniz Şeyler

Darwin ve Sus İşareti

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim