Battle for the Planet of the Apes (Maymunlar Gezegeni için Savaş)

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Serinin son (5.) filminde, 4. filmdeki ele geçirişten sonra Caesar (Sezar), şimdi insanlar ve insaymunlar arasındaki barışı sağlamak zorundadır. Ancak Goril General Aldo, işleri farklı görmektedir ve bir iç savaş başlatmak amacındadır. Bu sırada, felaketten kurtulan diğer insanlar, bu insaymun şehrini fark ederler ve yeniden uygarlığı ellerine geçirmek isterler. Böylece insanlar ve insaymunlar arasında kıran kırana bir mücadele başlar.

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder