Öğütücünün İçindeyken Bile Yıldızlara Bakabilmek

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hepimiz bir öğütücünün içerisinde olsak bile, sadece yıldızlara doğru bir şekilde bakmayı bilenler o öğütücü içerisindeki yaşamı yaşanabilir kılıyor. Yıldızları bize, bizi yıldızlara yakınlaştırmak için ömrünü harcayan tüm işçilere, emekçilere, bilim insanlarına, ekmeğini dürüstlükle kazanıp, kendini geliştirme ve daha iyi bir yaşam peşinde dürüstçe koşan, ruhunu paraya pula satmayan herkese selam olsun!

Görselde, 4 yıldızlı bir sistemde günbatımının yaklaşık olarak neye benzeyeceği bilim sanatçıları tarafından tasvir edilmiştir.

 

Kaynak: International Space Art Network

Derece Ölçü Biriminin Kullanımı: Fahrenheit, Celcius ve Kelvin

Kışın ''Donan'' Alaska Ağaç Kurbağaları

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder