Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hepimiz bir öğütücünün içerisinde olsak bile, sadece yıldızlara doğru bir şekilde bakmayı bilenler o öğütücü içerisindeki yaşamı yaşanabilir kılıyor. Yıldızları bize, bizi yıldızlara yakınlaştırmak için ömrünü harcayan tüm işçilere, emekçilere, bilim insanlarına, ekmeğini dürüstlükle kazanıp, kendini geliştirme ve daha iyi bir yaşam peşinde dürüstçe koşan, ruhunu paraya pula satmayan herkese selam olsun!

Görselde, 4 yıldızlı bir sistemde günbatımının yaklaşık olarak neye benzeyeceği bilim sanatçıları tarafından tasvir edilmiştir.

 

Kaynak: International Space Art Network

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder