Neil deGrasse Tyson ve Güreş

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu, Neil deGrasse Tyson! Dünyaca ünlü astrofizikçi, kozmolog ve bilim aktarıcısı, Hayden Gezegenevi'nin baş yöneticisi, Cosmos belgeselinin yeni versiyonunun sunucusu... Bu fotoğraf, onun 1970'lerdeki güreş yaptığı zamanlarda çekildi. Sonradan üniversite hayatında da güreşe devam etti. Lisedeki yıllarında, güreş takımında "yenilmezlik" unvanına da erişmişti.

Dünya'ya En Yakın 1A Tipi Süpernovanın Sırları Çözülüyor!

Devrelerin Kökeni Üzerine: Doğal Seçilimle Evrimleşen Elektronik Devreler, Robotlar, Sistemler!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim