Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Daha önceden insanların Evrim Ağacı üzerindeki yerlerini, primatlar ve maymunlar arasındaki konumunu, bunlarla olan akrabalık ve aidiyet ilişkisini buraya tıklayarak görebileceğiniz çeşitli yazılarımızda detaylıca işlemiştik. Şimdi ise bunu "Thug Life"vari bir şekilde hatırlatmak istedik.

Evrim Ağacı üzerinde nerede olduğumuzdan çok, orada gelene kadar verdiğimiz emeklerin karşılığını Dünya'ya verebiliyor muyuz diye düşünmek insanlık adına daha faydalı bir iş olacaktır diye düşünüyoruz. Zira ne yaparsak yapalım, insan, maymun, primat, memeli, omurgalı ve hayvan olduğumuz gerçeklerini asla değiştiremeyiz. Değiştiremeyeceğiz. 

Ancak Dünya'yı değiştirebiliriz. Ve bizce vakti geldi de geçiyor!


Kaynak: Beyond Our Sight

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder