Burçlar ve Bilimsel Cehalet

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Burçlar ve astroloji, 21. yüzyılın en yaygın sahtekarlıklarından birisidir. Bu konudaki bilimsel analizlerimizin tamamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Ayrıca konu hakkında bugüne kadar yazılmış en başarılı Türkçe kitap olan sevgili Tevfik Uyar'ın "Astrolojinin Bilimle İmtihanı" isimli kitabı buraya tıklayarak edinebilirsiniz.

Kütleçekimini Anlamak: Dünya ve Güneş Neden Uzaya Savrulmuyor?

Develer, Hörgüçlerindeki Su/Yağ Sayesinde Mi Susuzluğa Dirençlidirler?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim