Kralın Yolu...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Robert Martin tarafından çekilen bu fotoğrafta, 1800'lü yıllarda Hawaii'de bulunan lav akıntıları arasında açılmış, "Kralın Yolu" olarak isimlendirilen bir yol ve üzerinde gökyüzü gözüküyor.  Yolun yerel dildeki adı Mamalahoa Yolu olarak da biliniyor. 1836-1855 yılları arasında Hawaii adalarından Büyük Ada'nın tamamını dolaşacak şekilde uzatılmıştır.

 

Kaynak: NatGeo

Einstein Bir Kez Daha Doğrulandı: Işık; Hem Dalga, Hem Parçacık Olarak İlk Defa Fotoğraflandı!

Zararlı Mutasyonlar Popülasyondan Elenmek Zorunda Mı? Neden Hala Hastalıklar Var?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder