Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nin Yavru Şempanzesi

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Okurlarımızdan Onur Yıldız tarafından Evrim Ağacı: Okur Paylaşım Grubu'muza gönderilen bu fotoğrafta, Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde dünyaya gelen yavru şempanze görülüyor. Ne yazık ki anne şempanze yavrusuyla ilgilenmediği için, bakıcısı Nedim Aslan'ı anne olarak kabul ediyor.

Bir Roket, Dünya Yüzeyini Asla Terk Edemeyecek!

Hücreler Neden Bu Kadar Küçüktür? Küçük Olmak Zorundalar Mı?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim