Vücudunuzda Su Bulunmadığında Olanlar

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

"Günde En Az 2 Litre Su İçmemiz Gerekir Mi?" ya da "Vücudumuzun Su Alışverişi" başlıklı yazılarımızda daha önceden vücudumuz için suyun öneminden ve tüketimimizle ilgili temel bilgilerden bahsetmiştik. Bu infografikte ise suyun tüketimine bağlı olarak vücudumuzda meydana gelen bazı fiziksel değişimlerden söz etmek istiyoruz. Umuyoruz ki faydalı olacaktır.

Kaynak: Mind Body Green

 

Bilgisayar Modeli Ay'ın Çekirdeğinin Sıvı Olduğunu ve Sebebinin Kütleçekimi Olduğunu Gösterdi!

Charles Darwin ve Steve Irwin'in Kaplumbağası Harriet!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim