Sığır Adamlara İnat Okumak...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Siz sığır adamlara aldırış etmeyin. Okuyun. Araştırın. Sorgulayın.

Size ne kadar inandırıcı gelir bilemiyoruz; ancak NOP Dünya Kültür Puanı Endeksi'nde Türkiye, araştırılan 30 ülke arasında en çok kitap okuyan 19. sırada yer aldı. Araştırmaya göre Türkiye'de insanlar haftada ortalama kişi başına 5 saat 54 dakika kitap okuyorlar. Listenin başında haftada kişi başına ortalama 10 saat 42 dakika ile Hindistan, en sonunda ise haftada kişi başına ortalama 3 saat 36 dakika ile Kore geliyor.

Kaynak: MentalFloss

100 Yılda Yaşanan Değişimler

Uçan Arabalara Adım Adım...

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder