''Evrim Kuramı ve Mekanizmaları'' Kitabımız 3. Baskısını Yaptı!

Yazdır
  • Bu yazıyı 2 dakika 7 saniyede okuyabilirsiniz.

Okurlarımız kitabımızı daha ilk çıkardığımızdan beri muhteşem bir ilgi gösteriyor, gerçekten çok teşekkür ederiz! Sayamayacağımız kadar fazla okurumuz bize ulaşarak kitaptan ne kadar faydalandıklarını, yepyeni bilgiler öğrendiklerini, muğlak bir şekilde anladıkları sayısız noktayı akıllarında temizlemeyi başardıklarını, farklı kitaplardan öğrendikleri kavramları ilk defa bir arada bularak evrimin tüm mekanizmalarını anlayabildiklerini ve hatta 3'er 5'er tane alıp arkadaşlarına hediye ederek mutlaka okumaya teşvik ettiklerini söylediler ve halen söylüyorlar. İnternetin birçok farklı noktasında kitabımızla fotoğraflarını paylaşan, destek olan okurlarımızı görüyoruz. Tabii ki bunların her birine yetişmemiz imkansız; ancak görüldüğünüzü ve sevildiğinizi bilin, çok teşekkürler! Geleceğin bilim insanları ve bilim yazarları olarak, ilk kitabımızın bu kadar yüksek bir beğeni ve ilgiye ulaşmasından daha mutluluk verici hiçbir şey olamaz. Var olun! :)

Evrensel Basım Yayın tarafından basılan kitabımız, geçtiğimiz günlerde 3. baskısını da yaptı, Türkiye'nin her yerindeki kitapçılarda ve tabii ki internette sizleri bekliyor. Kitabımız hakkındaki tüm detaylı bilgileri ve nerelerden satın alabileceğinizi buradaki yazımızdan okuyabilirsiniz.

2. baskıda olduğunun aksine, herhangi bir değişiklik yapılmadı ve muhtemelen bundan sonra da hiçbir değişiklik yapılmayacak. Aslında 2. baskının metinde okurlarımızın dikkati sayesinde 2 ufak hata tespit etmiştik; ancak düzeltme fırsatımız olmadan kitabevi baskıya göndermiş. Sağlık olsun. O ufak düzeltmeleri de buradaki yazımızdan görebilirsiniz.

Bu vesileyle, birazcık "sünmüş" olsa da halen 2 farklı kitabın üzerinde çalıştığımızı belirtmek isteriz. Bu kitapların ikisi de ilkinin devamı olmayacak; çünkü devam niteliğinde olan kitabı sonraya saklıyoruz, birazcık ağır olacağı için. Ancak şu anda kaleme aldığımız 2 kitabımızdan özellikle bir tanesinin Türkiye'deki (ve hatta Dünya'daki) evrimsel biyoloji yazınında, hele ki popüler bilim seviyesindeki yazında çok kritik boşlukları doldurmasını umuyoruz. Diğeri ise daha ziyade bilimsel aydınlanma ve bilinçlenme üzerine önemli bulduğumuz (ve sizin de beğeneceğinizden emin olduğumuz) bir derlememiz olacak. Şimdilik bu kadar bilgi verelim, detaylar sürpriz olsun. :)

Tekrardan her şey için çok teşekkürler.

Daha da güzellerinde buluşmak üzere...

ÇMB (Yazar, Evrim Ağacı Kurucusu ve İdari Sorumlusu)

0 Yorum
Çağrı Mert Bakırcı
Çağrı Mert Bakırcı
Kurucu, Baş Editör
Profil