Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Küresel ısınma türümüzün tarihindeki en ölümcül belalardan biri olmaya doğru hızla ilerliyor. Her ne kadar doğrudan hissetmiyor olsak da, Dünya'nın dört bir yanındaki iklim koşulları normalden sapmaya başladı, Dünya'nın genel sıcaklık ortalaması istikrarlı bir şekilde artmayı sürdürüyor, Kuzey Kutup Dairesi etrafındaki ve Antarktika'daki buzullar hızla eriyor ve kopan parçaların büyüklükleri giderek artıyor, kıyılarımızdaki su seviyeleri her geçen yıl yükselmeyi sürdürüyor, canlılar bu iklim değişimlerine uygun adaptasyonlar geçirmeye başladılar bile ve adapte olamayanlar hızla eleniyorlar.

İnsanlığın doğrudan deneyimleyemediği gerçekleri reddetmeye meyilli olduğunu biliyoruz. Evrim bunlardan birisi... Küresel İklim Değişikliği ise ikincisi... Gezegenimiz, ufak bir kap su içerisindeymişçesine yavaş yavaş ısınıyor. Kap içerisindeki kurbağalar olarak, ölüme doğru gittiğimizi fark etmiyoruz bile. Zıplama vakti geldiğini anladığımızda, çoktan kavrulmuş olacağız.

Kim bilir... Belki de herkes için en iyisi bu olacak.

Öğrenmeye Devam Edin!
Tavsiyelerimiz

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder