NASA 3 Astronotunu Yere İndirecek! (13 Mayıs 2014)

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

13 Mayıs 2014'te Türkiye saati ile 22:15'te şu anda Uluslararası Uzay İstasyonu'na bağlı halde bulunan Soyuz kapsülü içerisine geçecek olan 3 astronot, kapsülle yeryüzüne indirilme işlemine başlayacak. Saat 01:33 civarında kapsül Uzay İstasyonu'ndan ayrılacak, ondan uzaklaşacak ve 03:45 civarında iniş başlayacak. Hesaplamalara göre kapsülün Kazakistan düzlüklerine inmesi bekleniyor.

Tüm süreci şu 2 bağlantıdan anlık olarak izleyebilirsiniz:

1) NASA HDTV

2) NASA

Kaynak: Slate

Tam Üyeliğe Adım Adım: Türkiye CERN'e Ortak Üye Oldu!

Çocuklarımızın Denizleri ve Deniz Canlıları Tanımasını Sağlayın!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim