NASA 3 Astronotunu Yere İndirecek! (13 Mayıs 2014)

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

13 Mayıs 2014'te Türkiye saati ile 22:15'te şu anda Uluslararası Uzay İstasyonu'na bağlı halde bulunan Soyuz kapsülü içerisine geçecek olan 3 astronot, kapsülle yeryüzüne indirilme işlemine başlayacak. Saat 01:33 civarında kapsül Uzay İstasyonu'ndan ayrılacak, ondan uzaklaşacak ve 03:45 civarında iniş başlayacak. Hesaplamalara göre kapsülün Kazakistan düzlüklerine inmesi bekleniyor.

Tüm süreci şu 2 bağlantıdan anlık olarak izleyebilirsiniz:

1) NASA HDTV

2) NASA

Kaynak: Slate

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder