Kısacık Zamanımızı Doğru Değerlendirmek...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

"Yüz milyonlarca asırlık bir uykudan sonra nihayet gözlerimizi şatafatlı, bin bir renkle parıldayan ve yaşam dolu bir gezegene açtık. Sadece birkaç on yıl içerisinde gözlerimizi tekrar kapatmak zorunda kalacağız. Gün ışığındaki bu kısacık zamanımızı, Evren’in nasıl çalıştığını ve bizim onun içerisinde nasıl  olup da uyandığımızı anlamaya harcamak, asil ve aydınlanmış bir uğraş değil midir? "

Richard Dawkins


Kaynak: GoodReads

Anthrax, Müzikleri Dünya Harici Bir Gezegende Çalınan İlk Metal Grubudur!

Son Yemek: Bilim Versiyonu

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim