Girdap İllüzyonu

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu baş döndürücü illüzyon (göz yanılgısı), Dan Havel ve Dean Ruck tarafından tasarlandı. Sadece atık olarak çöpe atılan karton kutuları kullanan ikili, bu kartonları ustaca dizerek iki evin bahçeleri arasındaki ufak bir deliği bir girdap haline getirdiler. Geçenleri şaşkına uğratan girdap, gerçek bir göz yanılgısına neden oluyor.

 

Kaynak: The Green Engineer

Kayalardaki Gökkuşağı: Opal

Alternatif Bir Evren Bizimkini Yok Edebilir!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim