Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu ilginç fotoğrafta, şu anda var olan bütün buzullar eriyecek olsa, Dünya'daki karaların sınırlarının nasıl değişeceği gösteriliyor. Fotoğrafın üzerine tıklayarak çok daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz; ancak özellikle Türkiye'ye odaklanacak olursanız, İstanbul'un büyük bir kısmının yok olduğunu, Marmara Denizi'nin güneyinde kabaca Van Gölü büyüklüğünde yeni bir göl oluştuğunu, Ege'deki birçok kentin sular altında kaldığı, Doğu Akdeniz, Doğu Karadeniz ve Kıbrıs'taki birçok bölgenin sular altına gömüldüğü görülebilir.

 

Kaynak: imgur

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder