Bütün Buzullar Erirse...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu ilginç fotoğrafta, şu anda var olan bütün buzullar eriyecek olsa, Dünya'daki karaların sınırlarının nasıl değişeceği gösteriliyor. Fotoğrafın üzerine tıklayarak çok daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz; ancak özellikle Türkiye'ye odaklanacak olursanız, İstanbul'un büyük bir kısmının yok olduğunu, Marmara Denizi'nin güneyinde kabaca Van Gölü büyüklüğünde yeni bir göl oluştuğunu, Ege'deki birçok kentin sular altında kaldığı, Doğu Akdeniz, Doğu Karadeniz ve Kıbrıs'taki birçok bölgenin sular altına gömüldüğü görülebilir.

 

Kaynak: imgur

İnşaat Çalışması Sırasında Bulunan Dinozor Yumurtaları!

Sırada Hangi Yıldız Var? Hangisi Patlayacak?

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim