Dihidrojen Monoksit Tehdidini Durdurun!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Su diye pazarlanan, gerçek adı "dihidrojen monoksit" olan bu ölümcül kimyasalı vücutlarımıza sokmaya son vermemiz gerekiyor!!! Bunları açıkladık diye bize komplocu diyecekler ama olsun, gerçekleri yazmayı sürdüreceğiz!!1!

Şaka bir yana, bir kimyasalın adının karmaşık olması veya onunla ilgili birkaç istatistiğin ürkütücü olabilecek olması, hiçbir anlam ifade etmez. Söz konusu kimyasalın LD50 gibi değerlerinin ne olduğu, vücudumuzla nasıl etkileştiği, eser miktarda bulunma durumu, histolojik ve fizyolojik etkisi, vb. birçok unsurun araştırılması gerekmektedir. 

Kimyasal maddeleri sadece isimlerine ya da haklarında çıkan cafcaflı istatistiklere göre yargılamayın.

Arkeologların Kafasını Karıştırmak...

Özümüzde O Kadar da Farklı Değiliz

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder