Kapak Görseli
Hakkımda
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi. Mesleğini büyük bir tutkuyla öğreniyor. Öğrenmek,okumak, araştırmak ve keşfetmek en büyük tutkusudur. Bilime sırtını dayar ve yine bilimin saf kanıtları yolunu aydınlatır. Bu yolda kalbi de onu yalnız bırakmaz. Onu en doğru ifade edecek tek kelime varsa o da "azim"dir. İlgi alanları evrene dair her şeydir. Yazmak ona göre düşünce kapılarını sonuna kadar açmaktır. Her şeyi sorgulamamız gerektiğine, sorgulamadan her şeyi hemen kabul etmememiz gerektiğine inanır. Yazmanın da hayatı düşünselleştirip, anlamlaştırmaya yardım ettiğine inandığı için yazar. Sevginin her şeyi çözebileceğini düşünür. Ve sanki bunları kendisi yazmıyormuş gibi, geniş zaman eki kullanıp biyografisindeki samimiyetin biraz da olsa azalmasından hoşnut değildir.
Coğrafi Bilgiler
Kişisel Bilgiler
Sosyal Ağ Hesapları
Eğitim ve İş Bilgileri
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Biyoloji bir bilimdir. Evrim ise onu eşsiz kılan gerçektir.”
Jared Diamond
Geri Bildirim Gönder