Puan Ver
0
Puan Ver

Bir puro bazen bir sadece bir purodur diyen freud burda ne demek istemiştir?

2
5
Duygu Çelebi
0
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
2 Cevap

İnsan bilinçaltının da baskılaması ile herhangi bir nesne veya olaya anlam yükleme eğilimindedir. Bazı nesnelerin veya olayların herhangi bir anlamı olmadığını , bilinçaltımıza yenik düşüp kendimizi kandırmamamızı istemiş üstad. Şahsi yorumumdur :)

Favorilerime Ekle
1

vatandaşlarımız tütün ürünü alırken %80 vergi ödedikleri için tütün ürünlerinin tütünden daha fazla anlama geldiğini zannetmektedirler. freud başkan buna karşı çıkarak tütün sadece tütündür diyerek verginin varolmayan bir şey olduğunu kanıtlamak istemiştir

Favorilerime Ekle
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bugünün bilimi, yarının teknolojisidir.”
Edward Teller
Geri Bildirim Gönder