Kanada'nın Sistemli Olarak Yürüttüğü Katliama Dur De!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kanada'da kürkleri için 2 günde toplam 9953 bebek fok öldürüldü!

Kanada Hükümeti’nin izniyle kafalarına sopalarla vurula vurula öldürüldüler. Yavruların bütün suçu, bazı şuursuzların giymekten pek zevk aldığı beyaz kürke sahip olmaları.

Kanada Hükümeti’nin bu vahşi kıyımı durdurması için imza toplanıyor.

Buraya tıklayarak kampanyaya destek olabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, açılan sitede sağ taraftaki ilk kısma adınızı, sonrakine soyadınızı, sonrakine ise bir e-posta adresinizi yazmanız. Sonrasında ise "Take Action Now" (Şimdi Eyleme Geç) tuşuna basmak.

 

Teşekkür: Sistemin Kölesi Olmayın

Büyük Hadron Çarpıştırıcısı'nda Yeni Madde Formu Keşfedilmiş Olabilir!

''Yaşayan'' Fırıldak Kristalleri ve Yaşamın Kökeni

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder