Grand Teton Ulusal Parkı

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Amerika'nın Wyoming eyaletinde bulunan Grand Teton Ulusal Parkı içerisindeki John Moulton çiftliğinden bir kare... Karede, çiftliğin üzerinde Samanyolu Galaksisi ve yıldızları gözüküyor.

Fotoğraf, akşam 11.30'da, güneş batımından 2.5 saat sonra çekilmiş. Sanatçı, bu karede iki farklı ışık kullanmış. Sol taraftan gelen geniş açılı dolgu ışığı ile sağ taraftan gelen dar açılı ana ışık.

Ekipman: Canon 5D Mark III • EF 24mm f1.4L II lens • 15 seconds - f2.8 - ISO 8000

Telif Hakkı: IronRodArt - Royce Bair (NightScapes on Thursdays)

Koalalar ve Su

Kargalarda Çöp Toplama Davranışları

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder