Evrimsel ve Antropolojik Genetik (Dr. Ömer Gökçümen ve Ezgi Altınışık)

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu Cuma'nızı bize ve bilime ayırın, çünkü müthiş konuklarımız var! :) Buffalo Üniversitesi'nden Dr. Ömer Gökçümen ve Ostrava Üniversitesi'nden Ezgi Altınışık. Hem de herkesin merak ettiği, çok müthiş konuları konuşacağız:

İnsan popülasyonlarının genetiğini, evrimsel açıdan inceleyebilir miyiz? İnsan toplumlarında ayrı ırklar var mıdır? İnsanların hepsi tek bir türe mi aittir? İnsanlar halen evrimleşiyor mu? Yoksa evrimimizin "sonuna mı geldik"? İnsanın evrimi ne yöne devam ediyor? Bu ve bunun gibi nice soruyu konuşacağımız, eşsiz bir yayın!

Şimdiden iyi seyirler.

Canlı Yayın Linki: https://youtu.be/D3nC0Ca-ps8 (Kanalımıza abone olup zil tuşuna basmayı unutmayın!)

Evrim Ağacı YouTube Kanalı Aboneliği İçin: https://goo.gl/n8BnO6

***

Yeni videolarımıza ve Evrim Ağacı ile yan oluşumlarının düzenli harcamalarına maddi destekte bulunmak için Patreon üzerinden bizi destekleyebilirsiniz: http://www.patreon.com/evrimagaci

Patreon'un nasıl çalıştığını merak ediyorsanız veya nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz: http://www.evrimagaci.org/fotograf/48/7230

Video anlatım için: https://youtu.be/yU0VT4Bt7RM

Paypal üzerinden destek olmak için: http://www.evrimagaci.org/fotograf/48/4105

IBAN kullanarak bir banka aracılığıyla bağışta bulunmak isterseniz, gerekli bilgileri edinmek için lütfen [email protected] adresinden bize ulaşınız.

Para Çıkınca Türeyen Akrabalar...

Bağlanma Kuramı ve Bağlanmanın Evrimsel Açıdan Önemi

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim