Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
1
Puan Ver

Evrim ağacına nasıl içerik eklenir?

Uzun yıllardır bu sitede okuyucuydum. Sevdiğim bir site olduğu için içerik ekleyerek destek olmak istiyorum. Nasıl içerik ekleyebilirim. ?

1
Teşekkür (1)
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Merhabalar,

Evrim Ağacı, herkesin gönüllü katkı ve desteğine açık bir bilim oluşumudur.

Evrim Ağacı'na çeviriler, özgün derlemeler, yazılar, makaleler, özgün videolar, seslendirmeler, altyazılandırma çalışmaları, görsel çalışmaları, vb. "içerikler" ile katkı sağlayabilirsiniz.

Nasıl katkı sağlayacağınız hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, kaynaklar kısmına eklediğim makaleyi okuyabilirsiniz.

Teşekkür (2)
Paylaş
4

Kaynaklar

  1. Evrim Ağacı Evrim Ağacı'nda İçerik Yayınlamak İsteyenlerin İzlemesi Gereken Adımlar
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bir insana mantığını nasıl kullanacağını öğretin; bir ömür boyu düşünecektir.”
Phil Plait
Geri Bildirim Gönder