Heyecan Yapma...

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Böceklerle ve araknidlerle ilgili her paylaşımımızda tiksinenler ve bunu ifade edenler oluyor. :) Örneğin şu paylaşımımıza bakabilirsiniz.

Bir yandan okurlarımızın bu haline üzülsek de, bir yandan ara ara verilen tepkiler güldürebiliyor da... Bu karikatür, o paylaşım altında okurlarımızdan sevgili Burak Kaytan tarafından yorum olarak atıldı ve Yiğit Özgür'ün harika tespitlerinden biri olarak paylaşmak istedik. :)

İçeriğindeki argo için kusura bakmayın; ancak gerçekte olan daha iyi anlatılamazdı herhalde...

İyi bir gün geçirmenizi dileriz.

Sahip Olduğumuz Tek Evimiz...

Baldwin Etkisi: Davranış Kalıplarının Evrimi

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim