Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Böceklerle ve araknidlerle ilgili her paylaşımımızda tiksinenler ve bunu ifade edenler oluyor. :) Örneğin şu paylaşımımıza bakabilirsiniz.

Bir yandan okurlarımızın bu haline üzülsek de, bir yandan ara ara verilen tepkiler güldürebiliyor da... Bu karikatür, o paylaşım altında okurlarımızdan sevgili Burak Kaytan tarafından yorum olarak atıldı ve Yiğit Özgür'ün harika tespitlerinden biri olarak paylaşmak istedik. :)

İçeriğindeki argo için kusura bakmayın; ancak gerçekte olan daha iyi anlatılamazdı herhalde...

İyi bir gün geçirmenizi dileriz.

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle
Tavsiyelerimiz

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder