Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans
İstanbul

TÜRK NÖRORADYOLOJİ DERNEĞİ ULUSAL 32. YIL KONGRESİ

24 Mart 2023 08:00 tarihinden 26 Mart 2023 23:59 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

KONGRE BAŞKANLARINDAN DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nöroradyoloji Derneğimizin 2023 yılı kongresine heyecanla hazırlanıyoruz. 24-26 Mart 2023 tarihleri arasında düzenlenecek, kongremize katılmak üzere tüm meslektaşlarımızı İstanbul'a davet etmekten mutluluk duyuyoruz. 

Bilimsel kurulumuz, bu yıl yine kongre programını olabildiğince zengin tuttu. Yurt dışından, kendi alanlarında çok deneyimli, konuşmaları beğenilen değerli davetli misafirlerimiz bulunuyor. Konuşmacılarımız arasında  Avrupa Nöroradyoloji Derneği’nde başkanlık dahil yönetim kurulu üyelikleri ve aktif eğiticilik yapmış  Dr. Johan Van Goethem ve Dr. Andrea Rossi, günlük pratiğimizde raporlamada sık yaptığımız hataları anlatıp, nöroradyolojinin geleceğini masaya yatıracak, Dr. Majda Thurnher görüntülemedeki yeni işaretlerden bahsedecek, Dr. Zoran Rumboldt kafa kaidesi görüntülemesini tüm yönleriyle ele alacak. Fonksiyonel MRG’nin en önde gelen isimlerinden Dr. Andrei Holodny ise fonksiyonel beyin MRG’nin inceliklerini anlatacak. Ayrıca bu sene derneğimiz Hırvatistan’dan meslektaşlarımız ile buluşacak. Böylelikle erişkin ve pediatrik tanısal nöroradyolojinin yanısıra, baş ve boyun radyolojisi, spinal ve vasküler tanısal ve girişimsel radyolojide güncel gelişmeler üzerine gün boyu sürecek konuşma ve olgu tartışmaları oturumlarımız bulunuyor. 

Özellikle akademik kariyer planlayan genç meslektaşlarımıza düzenleme ekibi olarak İngilizce bildiri göndermeleri konusunda çağrıda bulunmak istiyoruz. Kongremize İngilizce veya Türkçe bildiri özeti kabul edilmekle birlikte yalnızca İngilizce olan bildiri özetlerinin derneğimizin resmi yayın organı olan  'Neuroradiology' dergisinde basılacağını hatırlatmak isteriz. Elbette her sene olduğu gibi bir seri kurslara katılıp sınavlarını başarıyla veren değerli meslektaşlarımız da kapanış oturumunda diplomalarını hocalarımızın elinden alacaklar.

Türk Nöroradyoloji Derneği’nin en kapsamlı bu toplantısında siz meslektaşlarımızla buluşmak için sabırsızlanıyoruz. 

Prof. Dr. Kader Karlı Oğuz

Prof. Dr. Gülgün Yılmaz Ovalı

DERNEK BAŞKANINDAN DAVET

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Nöroradyoloji Derneği'mizin 32. Yıl  Tanısal, Girişimsel Nöroradyoloji ve Baş-Boyun Radyolojisi Kongresi, 24-26 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kongre Başkanlığını bu kez Prof. Dr. Kader Karlı Oğuz ve Prof. Dr. Gülgün Yılmaz Ovalı yapacak olup Yıllık Kongre Sekreterliğine Prof. Dr. Cem Çallı seçilmiştir.

32. Yıl Kongremize yine alanlarında öne çıkan konuşmacılar davet edilmiştir. Sunulan tebliğlerin İngilizce versiyonları, derneğimizin de resmi yayın organı olan ve SCI de indekslenen "Neuroradiology" dergisinde yayınlanacak ve bu sayede yapılmış olan tebliğler, uluslararası ve abstraktı SCI de indekslenen dergilerde basılmış tebliğ kategorisinde olacaktır.

Bu yıl, Hırvatistan Nöroradyoloji Derneği ile buluşacağız. Bu arada, tüm komşu ülkelerin ilgili derneklerine de 32. Yıl Yıllık Toplantı programını göndererek kongremize  katılımın olmasına çaba gösterilecektir.

Başarılı bir kongre gerçekleştirebilmemiz için sizlerin değerli katkılarınızı bekler, işlerinizde başarılar diler, saygılar sunarım.

Sağlık ve iyilikle kalın.

Prof. Dr. E. Turgut Talı

Kongre Dili

İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce simültane tercüman yapılacaktır.
 

Kredilendirme

Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.
 

İzinler

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

İptaller

• Tüm rezervasyon iptallerinin Serenas Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.
• 16 Kasım 2022 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamı iade edilecektir.
• 16 Kasım 2022 – 30 Aralık 2022 tarihi arasında bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin % 50’si iade edilecektir.
• 30 Aralık 2022 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılmayacaktır.

İletişim Bilgileri

Organizasyon Sekreteryası

Sekretarya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Serenas Turizm ile irtibat kurunuz.

Aslı Ruşen

Cep Telefon : 0533 395 60 48

E-mail: [email protected]

SERENAS ULUSLARARASI TURİZM KONGRE ORGANİZASYON A.Ş.

Adres: Turan Güneş Bulvarı 5.Cadde No:13 Yıldız,Çankaya-Ankara

Telefon : 0312 440 50 11

Fax: 0312 441 45 63

Ücret Bilgileri
https://www.tnrd2023.org/tr/kayit-konaklama
Radisson Blu Hotel

Cuma, 24 Mart 2023 08:00

Pazar, 26 Mart 2023 23:59

https://www.tnrd2023.org/tr/kayit-konaklama

Radisson Blu Hotel

Adres Tarifi

19 Mayıs, 19 Mayis Street, D:No 2, 34360 Şişli/İstanbul

27
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu etkinlik Ece Müker tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close