Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
İlan Burs

The Smithsonian Institution Fellowship Program (SIFP)

27 Ağustos 2019 13:00 tarihinden 01 Kasım 2019 23:59 tarihine kadar.
Bu ilanın tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

he Smithsonian Institution Fellowship Program offers opportunities for independent research or study related to Smithsonian collections, facilities, and/or research interests of the Institution and its staff. Fellowships are offered to graduate students, predoctoral students, and postdoctoral and senior investigators to conduct independent research and to utilize the resources of the Institution with members of the Smithsonian professional research staff serving as advisors and hosts. These fellowships are offered through the Smithsonian’s Office of Fellowships and Internships, and are administered under the charter of the Institution, 20 U.S. Code section 41 et seq.

Applicants who wish to conduct research at the Smithsonian Astrophysical Observatory (SAO) should go here [https://www.cfa.harvard.edu/opportunities/] as SAO application requirements and deadlines may be different.

The publication, Smithsonian Opportunities for Research and Study, outlines Smithsonian research activities and lists the research staff. Applicants are strongly encouraged to contact staff members to help identify potential advisors, determine the feasibility of the proposed research being conducted at the Smithsonian Institution, and the availability of relevant resources such as staff, collections, archives and library materials during the proposed tenure dates.

The Smithsonian Institution Fellowship Program offers fellowships for research and study in the following fields and encourages applications of an interdisciplinary nature:

 • Animal behavior, ecology, and environmental science, including an emphasis on the tropics
 • Anthropology, including archaeology, cultural anthropology, linguistics, and physical anthropology
 • Astrophysics and astronomy
 • Earth sciences and paleobiology
 • Evolutionary & systematic biology
 • Folklife
 • History of science and technology
 • History of art, especially American, contemporary, African, and Asian art, twentieth-century American crafts, and decorative arts
 • Materials research
 • Molecular biology
 • Social and cultural history of the United States
Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Salı, 27 Ağustos 2019 13:00

Cuma, 1 Kasım 2019 23:59

6
0
 • Paylaş
 • Alıntıla
 • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu ilan Evrim Ağacı tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close