Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Canlı Bilim Yayını

Prof. Dr. Ömer Yavaş | Hızlandırıcı Teknolojileri Ve CERN // Atocosmic

29 Mayıs 2021 20:00 tarihinden 29 Mayıs 2021 22:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

İki protonun çarpışma hızı büyüklüğünde selamlar! 

Ankara Üniversitesi Yüksek Enerji Fiziği Ana Bilim Dalında profesör olan CERN ve DESY gibi merkezlerde çalışmalar yapıp alanında pek çok ödül alan Prof. Dr. Ömer Yavaş ile ''Hızlandırıcı Teknolojileri ve CERN'' konulu etkinliğimizle 29 Mayıs Cumartesi saat 20.00’de YouTube’da birlikteyiz. 

Etkinliğimiz, dünyadaki ve ülkemizdeki parçacık seviyesinde çalışmalar, Türkiye-CERN ilişkileri ve sizin sorularınız ışığında ilerleyecektir.

Prof. Dr. Ömer Yavaş hakkında daha fazla bilgi için https://www.omeryavas.info/
 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Atocosmic'in bütün çalışmalarından haberdar olabilmek için sosyal medyada bizi takip edin: https://visitmy.bio/atocosmic

//

Etkinliğimiz Atocosmic YouTube kanalında 29 Mayıs Cumartesi saat 20.00'de canlı olarak gerçekleşecektir.

Yayın Linki:  https://www.youtube.com/watch?v=IDPdq2Ua5VQ

Etkinliğimize bütün bilimseverle davetlidir.

İletişim Bilgileri

Instagram ( @atocosmic ) DM'den iletişim sağlayabilirsiniz. 

Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Cumartesi, 29 Mayıs 2021 20:00

Cumartesi, 29 Mayıs 2021 22:00

Ücretsiz

Online
1
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik Coşkun Deniz Doğan tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close