Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Çalıştay

Maltepe Fen Lisesi Fen Bilimleri Çalıştayı

Bu etkinlik Maltepe Fen Lisesi Bilim, Fen ve Teknoloji Kulübü tarafından düzenlenmektedir.
27 Nisan 2024 09:00 tarihinden 28 Nisan 2024 18:00 tarihine kadar.
Bu Etkinlik sona ermiştir
Lütfen başvuruda bulunmaya çalışmayınız.
Açıklama

FBÇ; bilim, fen ve teknoloji konularıyla ilgilenen bireylerin kendini geliştirmesi için harika bir fırsat sunar. Birbirinden değerli akademisyenler ve moderatörler tarafından yönetilen komitelerde öğrenciler bilgilendirilir ve interaktif bir ortam yaratılır. Konu uygun materyallerle ve workshoplarla desteklenir. Böylece bireylerin ilgi alanlarını yakından tanımaları, eğlenerek öğrenmeleri amaçlanır. Etkinlik 2 gün sürecek olup 7 ayrı komite ve 15+ alanında uzman başarılı akademisyen ile düzenlediğimiz etkinliğimize hepinizi bekliyoruz.

KOMİTELERİMİZ:

🧠 Nöroergonomi
🤖 Nöroteknoloji
🔬 Genetik Mühendisliği
🦠 Moleküler Biyoloji
🌌 Astronomi
⚛️ Kuantum Fiziği
🕵️‍♀️ Kriminalistik

İletişim Bilgileri

Etkinlik Organizasyon Başkanı Nisa Arslan

[email protected]

 

Etkinlik Organizasyon Başkan Yardımcısı Yusuf Taha Yılmaz

[email protected]

 

Etkinlik Instagram Hesabı:

https://www.instagram.com/mflfenbilimlericalistayi/

 

 

Ücret Bilgileri
Katılımcı ₺350,00

Cumartesi, 27 Nisan 2024 09:00

Pazar, 28 Nisan 2024 18:00

₺350,00
Online
2
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik Maltepe Fen Lisesi Bilim, Fen ve Teknoloji Kulübü tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close