Kuzey Ormanları'nın Kuşları ve Hikayeleri

25 Aralık 2019 19:30 tarihinden 25 Aralık 2019 21:30 tarihine kadar.

Açıklama

Benim adım Gri balıkçıl. Kuzey Ormanları'nda ve Anadolu'nun dört bir yanında görünürüm. Akdeniz'de Kurbağacı, Ege'de Çayguş, Karadeniz'de Kurbağa Yutan derler. 35 yıla dayanabilen ömrüm vardır. Bu ömürden kısa bir parçayı diğer kuşların hikayeleriyle birlikte "Kuzey Ormanları'nın Kuşları ve Hikayeleri" etkinliğimizde dinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

05533992492

Cumhuriyet Mahallesi, Ergenekon Caddesi, Teyyareci Fehmi Sokak, No 12/14-C, Şişli, İstanbul

Çarşamba, 25 Aralık 2019 19:30

Çarşamba, 25 Aralık 2019 21:30

Ücretsiz

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Hepimiz birbirimize biyolojik olarak, Dünya'ya kimyasal olarak, Evren'e atomik olarak bağlıyız. Evrenin içerisindeyiz, Evren de bizim içimizde...”
Neil deGrasse Tyson
Geri Bildirim Gönder