Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Sempozyum

Kozmik Deniz Uluslararası Bilim Kongresi 2021

01 Mayıs 2021 11:05 tarihinden 02 Mayıs 2021 21:10 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

 

Kozmik Deniz Uluslararası Bilim Kongresi (2021) Başlıyor!
Bu yıl ilkini düzenlediğimiz ve gelecek yıllarda bir gelenek olarak sürdürmek istediğimiz bu kongre, kademeli olarak akademik sunumlara geçecektir.
Çeşitli bilim insanlarından gökyüzü fotoğrafçılarına, bilim felsefesinden uzay hukukuna kadar geniş bir yelpazede hem çeşitli bilgiler öğrenecek,
hem de katılım sertifikası alacaksınız. Bunun yanı sıra birbirinden güzel ve bir o kadar değerli hediyelerin de sahibi olacaksınız.

1 Mayıs Cumartesi;

Dr. Selçuk Topal - ''Galaksiler''
Sinan Koçak - ''Evren'i Anlama Çabasında Işığın Önemi''
Arş. Nurhan Kahraman - ''Mars ve Yaşam''
R.a Işık Su Yazıcı - ''Gezegenlerde Jeoloji''
Dr. Semih Tareen - ''Virüsler ve Hayatımızdaki Önemi''
Arş. Gör. Cansu Demirel Floyd - ''Astrobiyoloji Biliminin Evrimi ve Dünya Dışında Yaşamın Araştırılması''

2 Mayıs Pazar;

Dilara Ülker - ''Karadelik İçerisinde Seyahat''
Dr. Jeniffer Smith - ''Evrim'in Günümüzdeki İzleri''
Uzm. Arkeolog Semih Yaşar Çizikçi - ''Göbeklitepe'nin Keşfi''
Eric Rose - ''Bilim Felsefesi''
Av. Abdullah Onay - ''Uzay Hukuku''
Mustafa Aydın - ''Geniş Açı Astrofotoğrafi''

Katılımcılara katılım sertifikası verilecektir, gelen gelir online eğitime ihtiyacı olan insanlara olanak sağlamak ve eğitim bursu gibi çeşitli görevlere harcanacaktır.


Yayın günü e-posta adresinize katılım bilgileri gönderilecektir.


Bu etkinlikte sen de yerini hemen ayırt ve bizimle birlikte Kozmik Deniz'de bir yolculuğa sen de atıl!
Şimdilik etkinliklerde para iadesi yoktur, bunu bilerek satın alınız. Biletlerinizi sadece başkasına devretme hakkınız vardır.

İletişim Bilgileri

www.kozmikdeniz.com
instagram.com/kozmikdeniz
twitter.com/kozmikdenizcom

Ücret Bilgileri
20TL

Cumartesi, 1 Mayıs 2021 11:05

Pazar, 2 Mayıs 2021 21:10

20TL

Online
0
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu etkinlik Batuhan Aydın tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close