Tüm Reklamları Kapat
İlan Staj

Heykeltraşlar için proje duyurusu

26 Aralık 2022 18:28 tarihinden 26 Aralık 2023 23:59 tarihine kadar.
Bu İlan sona ermiştir
Lütfen başvuruda bulunmaya çalışmayınız.
Açıklama

Proje temelinde potansiyel sanat eserlerinin dünya çapındaki sanatseverlere üç boyutlu yazıcı teknolojisi ile ulaştırılması yatmakta.

Amacımız sanatçılarımızla iş birliği yaparak hem sanatçının ve eserlerinin bilinirliğini artırmak, hem de onların potansiyellerini gösterip oluşturacağımız online 3d printed art mağazası üzerinden bir katma değer oluşturmaktır.

Bunun için tek yapmanız gereken iş birliğine girmek istediğiniz eserlerinizin bir portfolyosunu mail adresimize göndermeniz. Ve bu eserlerinizin bir çoğunun hala elinizde olması (Sizinle işbirliğine gittiğimiz takdirde eserinizi print edilebilir hale getirmek için eseri çekim ekipmanlarımızla çekmemiz gerekiyor.).

Son olarak oluşturulan bu proje modelinde sanatçıya eserleriyle katılmak dışında hiçbir yük getirmeyeceğini, eserlerinin orjinallerini ellerinde tutacaklarını belirtmek isteriz.

Esenlikler dileriz.

İletişim Bilgileri

[email protected]

instagram: 3Dprintedartproject

Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Pazartesi, 26 Aralık 2022 18:28

Salı, 26 Aralık 2023 23:59

9
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu ilan Kadir Berk Demirkan tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close