Çocuklarımızın Denizleri ve Deniz Canlıları Tanımasını Sağlayın!
Çocuklarımızın Denizleri ve Deniz Canlıları Tanımasını Sağlayın!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

ABD'nin Ulusal Okyanussal ve Atmosferik Araştırmalar Müdürlüğü'ne göre şu anda insanoğlu tüm okyanusların sadece %5'ini araştırmış vaziyette. Birçok insansa bu bildiğimiz %5'lik kısmın milyonda birini bile tanımıyor, bilmiyor. Ancak yaşadığımız gezegenin yüzey alanı bakımından %75'ini kaplayan yaşamalanlarını tanımamak, bizler için büyük bir kayıptır. Bu sebeple, Evrim Ağacı olarak sualtı fotoğrafçısı Sn. Alptekin Baloğlu'nun öğrencilere yönelik "50 Soruda Denizin Sırları" isimli kitabını destekliyor ve sizleri de projeye destek olmaya davet ediyoruz! 

Çünkü aşağıda belirttiğimiz internet sitesine giderek 15 TL'ye edinebileceğiniz bu kitap, sadece size gelmeyecek! 15 TL ödediğinizde, hem kendiniz 1 adet bu kitaptan edinebileceksiniz, hem de özellikle doğuda bulunan okullarımıza 2 adet kitap hediye etmiş olacaksınız! 

Bu kadarını geleceğimiz için yapabilirsiniz diye umuyoruz.

Şimdiden destekleriniz için teşekkürler!

İnternet Sitesi: Denizin Sırları

 

Teşekkür: Kerem Hellaç

NASA 3 Astronotunu Yere İndirecek! (13 Mayıs 2014)

Karbonmonoksit Zehirlenmesi ve Boğulma

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim