Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
1
Puan Ver

Yurt dışında nasıl lise eğitimine devam edilir?

Ablamlar danimarka'da yaşıyor ve ben lise eğitimime orda devam etmek istiyorum, kısaca orada okumam ve yaşamam için ne yapmam gerek?

1
Teşekkür
Hatırla
Takip (1)
Paylaş
1 Cevap

Yurt dışında lise eğitimine devam etmen için gideceğin ülkenin dilinin bilmen veya Dünya'nın her yerinde kullanılan İngilizce'yi öğrenmen gerekir.Ve buna maddi durumun veya manevi durumun(Ailenin uzağında olursan özlem hasreti) yerinde olması gerekir.

Teşekkür
Paylaş
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Sabır acıdır, meyvesi tatlıdır.”
Türk Atasözü
Geri Bildirim Gönder