Puan Ver
1
Puan Ver

Yıllarca et yemesek hastalanır mıyız yoksa bu duruma adapte olabir miyiz?

Diyelim ki hayvanları öldürmeyi bırakıp dünyaca vejeteryan bir yaşama başladık. Etin içerisindeki yararlı maddeleri alamadığımız için hastalanır mıyız? Yıllar sonra biyolojik olarak bu duruma adapte (otçul) olma şansımız var mı?

1
Anonim 1
1 Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver
Merhabalar. Hayır. Uzun uzun cevap veriridim ama hazırı var buyrunuz. Diğer videolarada göz atabilirsiniz harika bir kanal...Videoda et zararlı mı konusundan bahsetsede her yere değiniyor efendim... Gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz yani...
0

Kaynaklar

  1. Kurzgesagt Video
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder