Puan Ver
0
Puan Ver

Telekinezinin ( cisimlere dokunmadan hareket ettirme sanatı ) sınırı nedir?

1
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
1 Cevap

Öncelikle telekinezi gerçek bir yetenek olmadığı için ne kadar sınırı olduğunu söylemek zor.

Ama gerçeklikten birazcık çıkıp bilimkurguya girersek verilecek cevaplarım var.

Telekinezi zihinsel bir güç olduğundan dolayı zihni güçlü olanın telekinezisi daha uzağa etki edebilir.Yani insanlar nasıl fiziksel olarak güçlenmek için spor yapıyorsa telekinezi kullanan biride daha uzağa etki edebilmek için güçleriyle sürekli çalışması gerekmektedir böylece güçleri artacak ve buna bağlı olarak daha uzağa etki edebilecektir.

Son olarak telekinezi veya biyokinezi gibi yeteneklerin bilimsel olmadığına ve gerçek olmadığını şiddetle bildirim.

Yani demek istediğim internette telekinezinin doğru olduğu söylenen haberlere kulak asmayın .

Favorilerime Ekle
3
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bilgisayar programcılığı baş döndürücüdür. Kendi küçük evreninizi yaratır ve istediğinizi yaptırabilirsiniz.”
Vint Cerf
Geri Bildirim Gönder