Puan Ver
0
Puan Ver

Sizce evrende zamandan daha çok ne var ya da varmıdır?

1
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
1 Cevap

Merhabalar değerli dostum . Hemen dip not geçiyimde evrenin yaşı daha geriye atılırsa linç yemiyim. Sadece şimdiki bilgilerimize dayanarak söylediğimi aklınızdan çıkarmayınız lütfen. Evrendeki toplam atom sayısı zamandan daha fazladır diye düşünüyorum. Lakin unutmayın şu anki zamandan daha çok yıllar ilerledikçe ne olur bilemeyiz... Sonucunda atom dediğimiz şey her maddenin temeli. Ve bu kadar koca bir evrendeysek öff demekten başka ne gelir elimden...

Favorilerime Ekle
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Etik olmayan biri, bu dünyaya salıverilmiş bir canavardır.”
Manly P. Hall
Geri Bildirim Gönder