Varsayımsal & Hipotetik

Puan Ver
0
Puan Ver
25
Mehmetcan Felahoğlu
Teşekkür
Hatırla
Takip
Bizler bir manzara karşısında büyülenebilen, doğanın bazı sanatsal noktalarına karşı bir şeyler hissedebilen canlılarız. Bizler dışında herhangi bir hayvanda buna benzer bir duygusal tepkime gerçekleşme ihtimali var mı? Eyfel kulesine bakıp kendinden geçen bir maymunla karşılaşma ihtimalimiz var mı?
Puan Ver
0
Puan Ver
66K
Ersals Krononot
Teşekkür
Hatırla
Takip
Peki zihinsel imajinasyonlarin gerçekleşme olasılığından bahsetmek mümkün olabilir mi? Detaylı bilimsel arka plan olmadan, şunu okursan anlarsın gibi niteliksiz cevap vermezsek konuyu açıklayabilecek kisilere izin vermis oluruz ve herkesin anlamasını sağlarız.
Tüm Sorular
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Özgürlüğün ne olduğunu bilmeyenler, onu talep edemezler.”
Johann Schubert
İnsan Zekasının Evrimi: Neden Sadece İnsanın Beyni Bu Kadar Evrimleşmiştir?
Geri Bildirim Gönder