Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
1
Puan Ver

Sadece bir tavsiye youtube sayfanızdaki içerikleri kategorize edebilir misiniz? İçerikler çok güzel ama kategori olmadan arama yapmak çok zor?

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Son derece yerinde ve makul bir öneri. Açıkçası çok eskiden YouTube'a girmiş olmamız, sonrasında bir süre sadece çevirilerle uğraşmış olmamız, sonrasında YouTube'u bırakmış olmamız, sonrasındaysa yeniden giriş yapmamız dolayısıyla kategoriler karman çorman. Bir gün oturup baştan sona elden geçirmek harika olurdu, planlara alıyorum bunu. Çok teşekkürler!

Teşekkür
Paylaş
2
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Okuyan biri ölmeden önce binlerce hayat yaşayabilir... Okumayan biri tek bir hayat yaşar.”
George R. R. Martin
Geri Bildirim Gönder