Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
1
Puan Ver

Nazar var mıdır? Nazar negatif bir enerji gönderimi sonucumu oluşur?

Bu birçok toplumda vardır. Nazar değicek diye bir korku vardır. Birçok enteresan olayda nazara bağlanır. Her ne kadar batıl bir inanc olsada bazen böyle durumlara bizde denk gelebiliriz. Peki nazar var mı?

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Beynimizin yaymış olduğu frekanslarla alakalı bir durum.

Uyku esnasında beyin 300 Hertz yayarken

Bir şeye bakarken tam odaklandığımız halde beynimizin yaydığı hertzler 3500 e kadar çıkabiliyor bu hertzlere maruz kalan nesnelerin zarar görmesi oldukça olası bir durum. Çok eskiden böyle bir şey duymuştum aklımda kalanları yazdım

Teşekkür
Paylaş
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Eleştirel düşünce bir angaryadır. Doğuştan veya kolay kolay gelmez. Bu emeğin meyveleri genç zihinlere tattırılmazsa, onlar da hiçbir zaman bu meyveleri hasat etmeyeceklerdir. Her çocuk atomun şaşırtıcılığı ile donatılmalıdır, sihrin esareti ile değil.”
Perry DeAngelis
Geri Bildirim Gönder