Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Kitap okumak çok önemlidir fakat bilimsel olarak kitap okumanın insana faydaları nelerdir?

Bu soru hangi kategoride tam bilmiyorum yanlış bir kategori ise lütfen uyarın.

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

türkiye zeka vakfının bu sorunuz ile ilgili net bir cevabı var. kelime haznesini geliştirmek, iletişim becerilerini artırmak, empati dugusunu arttırmak, hafızayı güçlendirmek, daha iyi analiz yapmanızı sağlamak gibi faydaları var. kaynak ekte.

Teşekkür
Paylaş
1

Kaynaklar

  1. kitap okumanın bilimsel faydaları türkiye zeka vakfı sitesi'nden
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bir yenilgi nedir? Eğitimden, daha iyiye doğru bir ilk adımdan başka bir şey değildir.”
Wendell Phillips
Geri Bildirim Gönder