Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Gümüş suyu konusu sizce de işe yarıyor mu?

Kolidal gümüş suyu hakkında siz birşey biliyormusunuz, virüs bakteri ve kanser hastalığına iyi geldiği yazılmış dünyada bir çok kanalda, japonlar bunu nano teknolojide kullandıkları için enfekte sayısı ve ölüm sayısının az olduğu iddia ediliyor. Özel hastaneler kanser hastalarında bunu kullanıyormuş, sizce de doğru mu? S

1
Teşekkür
Hatırla (1)
Takip
Paylaş
1 Cevap

Colloidal Silver için ABD tamamlayıcı tıp merkezinin bir sayfası var. Linkte paylaşacağım.

Gümüş bileşikleri uzun süredir tıp alanında kullanılması denenmiş bileşiklerdir. Gümüş bileşiklerini topikal (haricen) halen kullanmaktayız.

Diğer taraftan gümüşün ağız yoluyla alındığında hangi hastalıklara iyi geldiği noktasında bir çalışma sonucu bulunmamaktadır.

Gümüş oldukça tehlikelidir ve kesinlikle ağız yolundan kullanılmamalıdır.

Alternatif ve tamamlayıcı tıp uygulamalarının oldukça revaçta olduğu bu günlerde aman dikkat..

Teşekkür (1)
Paylaş
0

Kaynaklar

  1. Colloidal Silver
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Ben, bilimin enfes güzelliğe sahip olduğunu düşününenlerdenim. Laboratuvardaki bir bilim insanı sadece bir teknisyen değildir; aynı zamanda kendisini bir peri masalı gibi büyüleyen doğal bir olgunun karşısına oturtulmuş bir çocuktur.”
Marie Curie
Geri Bildirim Gönder