Puan Ver
0
Puan Ver

Düşük gizli baskılama sadece çevremizdeki cisimleri mi baskılıyor yoksa buna çevremizdeki insanlar dahil mi?

Çok çirkin veya çok güzel bir insanla tanıştık belli süre sonra onun çirkinliği veya güzelliği ilk zaman ki gibi gelmiyor ortalama standart insan gibi gelmeye başlıyor. Uzun süreli duygusal birlikteliklerde de bu durum mevcut duygusal vr fiziksel bunun sebebi düşük gizli baskılama mıdır?

1
İsmail Satıcı 0
Teşekkür
Hatırla
Takip
1 Cevap

Merhaba, dusuk ket vurma sadece esyalar uzerinde olmuyor, kendimden ornek verirsem bir lokantaya veya topluluk alanina girdigimde hic farkinda bile olmadan insanlarin giydigi ayakkabi renginden tutunda kravatin modeline kadar hatirliyorum ancak bu istemsiz sekilde oluyor ben farkinda bile degilim.

Dusuk ket vurma anlik olarak cisimleri ve insanlarin ozelliklerini ve ayrintilarini hafizaya yazmadir. 

Teşekkür
0

Kaynaklar

  1. Evrim Ağacı Düşük Ket Vurma
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Timsahlar kolaydır. Seni öldürmeye ve yemeye çalışırlar. Asıl zor olan insanlardır. Bazıları önce arkadaşınmış gibi davranırlar...”
Steve Irwin
Geri Bildirim Gönder