Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Dünyayı ele geçiren covid-19 okulların aksamasına neden oldu sizce eğitim acısından bundan sonra ne olur sınıfı geçmek ne olur?

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Herkes eğitimini online olarak alıp(youtube,eba) okullar açılınca bir sınav yaparlar ve bu sınav sonucuna göre sınıf geçme geçmeme olabilir.Bunu yapacaklarını sanmam okul açılırsa sınıfı tekrar ettirebilirler ya da tatili tamamen kaldırıp tatilde de ders işlerler diye düşünüyorum çünkü dönemin bitmesine 4.5 ay gibi bir süre vardı biraz hızlı anlatarak bu süreyi 3 aya sığdırırlar.Kimse ne olacağını kesin olarak bilemez bakanlık karar verir.

Teşekkür
Paylaş
1
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Kadınlar erkeklerden daha iyi midir bilemem. Ancak daha kötü olmadıklarından eminim.”
Golda Meir
Geri Bildirim Gönder