Puan Ver
-1
Puan Ver

Determinizm hakkında ne düşünüyorsunuz? Evren kaosun oluşturduğu bir düzen olabilir mi?

Hayat bir illüzyondan ibaret mi?

1
5
Black God
-1
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
1 Cevap

doğru hayat bir ilizyon.fakat bu ilizyon bizim bildiğimizden farklı olarak gösterilerek değil saklanarak yapılıyor.dünya sana 

görmeni istediği şeyi gösteriyor. gözümüz her dalga boyundaki görselleri işleyemez kulğımız her dalga boyundaki sesleri duyamaz aynı şey derimiz içinde geçerlidir herşeyi hissedemeyiz.  bu hayatın bize oynadığı en büyük illüzyondur.

url ye bakma zorunludu ondan koydum bunlar kendi düşüncelerim.

Favorilerime Ekle
0

Kaynaklar

  1. felsefe boşuna bakma..
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Şansa dair hiçbir şey bilmiyorum. Tek bildiğim, daha çok çalıştıkça daha şanslı hale geldiğim.”
Ingemar Stenmark
Geri Bildirim Gönder