Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
-1
Puan Ver

Bu gunlerde gundemde olan konu olan koronayla alakali bir sorum olacak daha dogrusu virusle alakali. Neden bu virus hayvanlari oldurmedigi halde insani olduruyor?

Eyer ayni atadan geliyorsak hayvanlarida oldurmeli degilmi?

1
10
Novruz Tagiyev
-1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Aynı atalara sahip olsak da bu onların bizimle beraber öleceği anlamına gelmez çünkü onlardan farklı şekilde evrimleştik. Aramızda gen farkı var. Bizim virüsten etkilenmemize neden olan genler onlarda bulunmayabilir. hatalı olabilirim bildiğimce cevap vermeye çalıştım :)

Teşekkür (1)
Paylaş
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Gerçek olarak isimlendirdiğimiz her şey, gerçek olarak niteleyemeyeceğimiz şeylerden oluşuyor. Eğer ki Kuantum Mekaniği sizi derinden sarsmadıysa, onu henüz anlamamışsınız demektir.”
Niels Bohr
Geri Bildirim Gönder