Puan Ver
1
Puan Ver

Ben bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve bu bölümü bitirip biyoloji alanında çalışıp çalışamayacağımı merak ediyorum. Bir bilen var mı?

1
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
1 Cevap

Merhabalar,

Biyoloji/tıp alanıyla bilgisayar mühendisliği alanı gün geçtikçe birbirine yakınlaşıyor. Bildiğim kadarıyla, Biyoinformatik, Biyoteknoloji ve Biyomekanik gibi alanlarda bilgisayar mühendislerine sıklıkla ihtiyaç duyuluyor. Bu alanlardan biri üzerine master yaptığınız takdirde, biyolojiyle yakından ilgilenen bir alanda çalışma fırsatı bulabilirsiniz.

Favorilerime Ekle
2
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bizler hikaye anlatıcı hayvanlarız ve günlük yaşantılarımızın sıradanlığını kabul etmeye tahammül edemiyoruz.”
Stephen Jay Gould
Geri Bildirim Gönder