Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Annemde vitiligo var. Piyasada bu durumla ilgili pek çok krem reklamı görüyoruz. Aynı zamanda ilaç tedavisi de oluyor. Bu kremlerin mucizevi faydaları olabilir mi gerçekten?

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Alternatif tıp içerikli veya koca karı ilacı diye tabir edilen pozitif tıp dışı hiç bir kreme veya ilaca itimat etmeyiniz. Hem beden hem maddi sağlığınız için mutlak suretle sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanınız. Uzman olmayan birisi tarafından tavsiye edilen herhangi bir ilacı asla kullanmayınız. Son olarak mucizevi fayda diye bir şey yoktur. Uygulanan sistematik tedavi karşılığında alınacak sonuçlar ve gelişimler vardır. Annenizin en sağlıklı ve son teknolojiyle tedavi görebilmesi için mutlaka bir uzman dermatologla çalışınız.

Teşekkür
Paylaş
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“...ama ben biliyorum ki Dünya küreseldir. Çünkü ben, Dünya'nın Ay üzerindeki gölgesinin şeklini gördüm.”
Ferdinand Magellan
Geri Bildirim Gönder