Puan Ver
0
Puan Ver

Annemde vitiligo var. Piyasada bu durumla ilgili pek çok krem reklamı görüyoruz. Aynı zamanda ilaç tedavisi de oluyor. Bu kremlerin mucizevi faydaları olabilir mi gerçekten?

1
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
Reklam
Reklam
1 Cevap

Alternatif tıp içerikli veya koca karı ilacı diye tabir edilen pozitif tıp dışı hiç bir kreme veya ilaca itimat etmeyiniz. Hem beden hem maddi sağlığınız için mutlak suretle sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanınız. Uzman olmayan birisi tarafından tavsiye edilen herhangi bir ilacı asla kullanmayınız. Son olarak mucizevi fayda diye bir şey yoktur. Uygulanan sistematik tedavi karşılığında alınacak sonuçlar ve gelişimler vardır. Annenizin en sağlıklı ve son teknolojiyle tedavi görebilmesi için mutlaka bir uzman dermatologla çalışınız.

Favorilerime Ekle
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Unutmayalım ki sevgi ve şefkat gibi özelliklerimiz, primat kökenlerimizden gelmektedir. Dolayısıyla şempanzelere olan hassasiyetimiz de bir o kadar fazla olmalıdır.”
Jane Goodall
Geri Bildirim Gönder